Kosmetologia Estetyczna

Bezpieczne zabiegi wykorzystujące nowoczesną technologię, za pomocą których upiększysz całe swoje ciało i twarz. Wybierając Kosmetologię Estetyczną Studio Figura, będziesz mogła między innymi: spłycić zmarszczki, zredukować drugi podbródek i pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej.

Cavi Shape Advanced

Wielopoziomowa pielęgnacja i redukcja wagi

Kompleksowe urządzenie zawierające takie technologie, jak: fale radiowe na twarz i ciało, liposukcję ultradźwiękową, masaż podciśnieniowy oraz Energię Jade. Dzięki nim urządzenie redukuje cellulit, zmniejsza obwody ciała i dogłębnie ujędrnia skórę.

  • Fale radiowe – – wytwarzane przez głowice Cavi Shape Advanced, działają na zasadzie selektywnego podgrzewania. Oznacza to, że rozbijają komórki tłuszczowe, nie niszcząc przy tym otaczających ją tkanek. Przepływający przez ciało prąd o wysokiej częstotliwości odbudowuje włókna kolagenowe i elastyny, przez co zmarszczki ulegają spłyceniu.
  • Energia Jade – rozgrzewa tkankę podskórną oraz pobudza ścięgna mięśniowe, redukując luźną i obwisłą skórę.
  • Liposukcja kawitacyjna – czyli mikromasaż niszczący nabłonek komórek tłuszczowych, rozbija tłuszcz i transportuje go do wątroby, gdzie zostaje strawiony. W porównaniu z tradycyjną liposukcją, technologia ultradźwiękowa jest całkowicie bezinwazyjna i bezbolesna. Zabieg poprawia ukrwienie i redukuje cellulit oraz zbędną tkankę tłuszczową.
  • To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.

Cavi Shape Advanced

Cavi Shape Advanced

Beauty Shaper Advanced

Beauty Shaper Advanced

Beauty Shaper Advanced

4 technologie wyszczuplające ciało

Beauty Shaper to bezbolesna metoda modelowania sylwetki oraz zmniejszania obwodów najbardziej problematycznych partii ciała. To niewymagający rekonwalescencji zabieg, pozwalający na redukcję cellulitu oraz tkanki tłuszczowej. Dodatkowo urządzenie wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy i ujędrnia skórę w okolicach oczu, szyi i dekoltu.

  • Masaż podciśnieniowy – zabieg polegający na wykorzystaniu podciśnienia wytworzonego w obrębie wybranej partii ciała. Masaż poprawia ukrwienie i wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej oraz cellulit
  • Laser podczerwony– wiązka lasera podnosi temperaturę w tkance tłuszczowej, przyspieszając w ten sposób metabolizm i redukując dolegliwości bólowe. Ponadto w wyniku działania ciepła, skóra zyskuje efekt liftingu (wygładzenia).
  • Fale radiowe – działają na głębokich warstwach skóry, podnosząc temperaturę w tkankach podskórnych. W ten sposób redukowane są komórki tłuszczowe. Ponadto wytworzenie ciepła w tkankach powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, co odżywia i dotlenia skórę. Dzięki temu staje się ona jędrna, a zmarszczki ulegają wygładzeniu.
  • Masaż mechaniczny– masaż całego ciała pozwalający usunąć substancje toksyczne z organizmu.
  • To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.

Lipolaser

Redukcja wielkości komórek tłuszczowych

Zabieg modelujący ciało, przeprowadzany za pomocą zimnego lasera diodowego. Lipolaser pozwala na zredukowanie obwodów ciała, przy jednoczesnej stymulacji zmian w komórkach tłuszczowych. Takie działanie pozwala usunąć je w prosty sposób przez układ metaboliczny. Dodatkowo urządzenie posiada specjalistyczne pady, które skutecznie pobudzają przepływ limfy i krwi w organizmie.

To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.

Lipolaser

Lipolaser
Kosmetyki i suplementy
Klub Stary Młyn
– poznaj pełną ofertę

To miejsce, które powstało z miłości do sportu. Chcieliśmy stworzyć jedyny w swoim rodzaju klub fitness, w którym wszyscy będziemy mogli czuć się swobodnie, podczas profesjonalnie prowadzonych treningów.