Kosmetologia Estetyczna

Bezpieczne zabiegi wykorzystujące nowoczesną technologię, za pomocą których upiększysz całe swoje ciało i twarz. Wybierając Kosmetologię Estetyczną Studio Figura, będziesz mogła między innymi: spłycić zmarszczki, zredukować drugi podbródek i pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej.

Cavi Shape Advanced

Wielowymiarowa pielęgnacja ciała i twarzy

Kompleksowy zabieg oparty na technologiach takich jak: fale radiowe na twarz i ciało, liposukcja ultradźwiękowa, masaż podciśnieniowy oraz Energia Jade. Dzięki nim podczas sesji kosmetycznej poprawia się wygląd skóry, pobudza metabolizm i wspomaga odchudzanie.

 • Fale radiowe (RF) – Docierają do głębokich warstw skóry, podnosząc temperaturę w tkankach podskórnych, skutecznie redukując komórki tłuszczowe. W efekcie, skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki są wygładzane.
 • Energia Jade – rozgrzewa tkankę podskórną oraz pobudza ścięgna mięśniowe, redukując luźną i obwisłą skórę.
 • Liposukcja kawitacyjna – Wpływa na odbudowę kolagenu i elastyczność włókien, jednocześnie wykazując miejscowe działanie przeciwbólowe.
 • Głowica do liposukcji kawitacyjnej (ultradźwiękowej) – Działa na zasadzie mikromasażu, który niszczy nabłonek komórek tłuszczowych. Po rozbiciu, komórki te są transportowane do wątroby, gdzie są metabolizowane i eliminowane. Efektem jest zredukowana tkanka tłuszczowa i zmniejszenie obwodów ciała.
 • Podciśnienie Vacu + fale radiowe (RF) – Połączenie technologii Vacu i fal radiowych (RF) daje efekt zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej i wygładzenia skóry w obszarze zabiegowym.
 • To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.

Cavi Shape Advanced

Cavi Shape Advanced

Beauty Shaper Advanced

Beauty Shaper Advanced

Beauty Shaper Advanced

Przełomowe odchudzanie i modelowanie sylwetki

Bezbolesna metoda modelowania sylwetki oraz zmniejszania obwodów najbardziej problematycznych partii ciała. Podobnie jak Beauty Shaper zabieg polega na endomasażu z falami radiowymi i laserem podczerwonym, jednak liposukcja kawitacyjna została wzbogacona o podciśnienie. Pozwala to na jeszcze skuteczniejsze i efektywniejsze działanie zabiegu.
Zabieg Beauty Shaper Advanced oferuje endomasaż (masaż podciśnieniowy i mechaniczny, fale radiowe i laser podczerwony) oraz liposukcję kawitacyjną.

 • Masaż podciśnieniowy – Poprawia ukrwienie skóry, wspomagając redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu. Rezultatem jest jędrniejsza i bardziej tonizowana skóra
 • Laser podczerwony– wiązka lasera podnosi temperaturę w tkance tłuszczowej, przyspieszając w ten sposób metabolizm i redukując dolegliwości bólowe. Ponadto w wyniku działania ciepła, skóra zyskuje efekt liftingu (wygładzenia).
 • Fale radiowe (RF) – Docierają do głębokich warstw skóry, podnosząc temperaturę w tkankach podskórnych, skutecznie redukując komórki tłuszczowe. W efekcie, skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki są wygładzane..
 • Masaż mechaniczny– Udrażnia układ limfatyczny, wspomagając eliminację toksyn z organizmu, co przekłada się na poprawę kondycji skóry.
 • Laser podczerwony Podnosi temperaturę w tkance tłuszczowej, przyspieszając jej metabolizm. Skóra po zabiegu zyskuje efekt liftingu, stając się wygładzona i bardziej jędrna.
 • To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.

Lipolaser

Nieinwazyjna liposukcja laserowa na zbędne kilogramy i cellulit

Nowoczesny zabieg nieinwazyjnej liposukcji laserowej, stosowany do modelowania sylwetki. Lipolaser wykorzystuje zimny laser diodowy, który redukuje zbędną tkankę tłuszczową oraz poprawia kondycję skóry i zmniejsza cellulit.

Lipolaser wykorzystuje zimny laser diodowy o długości 635/650 nm:
Wiązki 635/650 nm Dociera do głębokich warstw skóry, aby pomóc zmniejszyć obwody ciała. Robi to poprzez stymulację komórek tłuszczowych, co pozwala naszemu ciału naturalnie je usunąć.

 • Efekty
  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • wygładzenie skóry
  • poprawa procesu metabolicznego
  • redukcja cellulitu

  To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.

Lipolaser

Lipolaser
Kosmetyki i suplementy
Klub Stary Młyn
– poznaj pełną ofertę

To miejsce, które powstało z miłości do sportu. Chcieliśmy stworzyć jedyny w swoim rodzaju klub fitness, w którym wszyscy będziemy mogli czuć się swobodnie, podczas profesjonalnie prowadzonych treningów.