Strefa Fitness

Modelowanie sylwetki nigdy nie było takie proste! Strefa Fitness to innowacyjne rozwiązanie, którego nie znajdziesz w siłowniach. Komfort ćwiczeń zapewnia szereg najnowocześniejszych urządzeń i sztab specjalistów, pod których okiem zrzucisz nadprogramowe kilogramy nawet 4-krotnie szybciej, niż podczas tradycyjnego treningu.

Roll Shaper

Odchudzanie przez masaż

Roll Shaper to prawdziwy pogromca cellulitu, który pokochały kobiety na całym świecie. Odprężający masaż, który doświadczysz, korzystając z urządzenia, nie tylko doda Ci energii, ale przede wszystkim pozwoli pożegnać się z zalegającym tłuszczem i wodą z powierzchni całego ciała. Pobudzony do wytwarzania płynów limfatycznych organizm, w mgnieniu oka pozbędzie się zalegających w nim toksyn. Wystarczy krótka sesja na rolce, żeby rozluźnić mięśnie i wygładzić skórę. Już po 5 masażach możesz zauważyć efekt działania urządzenia.

Roll Shaper

Swan Infra Shaper Classic

Swan Infra Shaper Classic

Terapia kolagenowa światłem podczerwonym

Łączy w sobie IV unikalne komponenty takie jak: eliptyk skrętny (uaktywniający wszystkie partie mięśni), kolagenową terapię światłem (regenerująca skórę), system ujemnej jonizacji powietrza oraz promieniowanie podczerwone (głęboka odbudowa włókien kolagenowych). Dzięki temu ćwiczeniu pozbędziemy się cellulitu, dogłębnie odżywimy skórę, wymodelujemy sylwetkę oraz podniesiemy wydolność organizmu.

Vacu Shaper Classic

Selektywne spalanie tkanki tłuszczowej

Urządzenie przeznaczone do selektywnego spalania tkanki tłuszczowej dolnych partii ciała bez utraty objętości biustu. Urządzenie kapsułowe usprawnia przepływ limfy, dzięki czemu szybciej oczyszczamy organizm z toksyn. W wyniku ćwiczeń na klasycznym Vacu, tkanka tłuszczowa spalana jest czterokrotnie szybciej niż podczas treningów na zwykłej bieżni.

Vacu Shaper Classic

Kosmetyki i suplementy
Klub Stary Młyn
– poznaj pełną ofertę

To miejsce, które powstało z miłości do sportu. Chcieliśmy stworzyć jedyny w swoim rodzaju klub fitness, w którym wszyscy będziemy mogli czuć się swobodnie, podczas profesjonalnie prowadzonych treningów.